Így veheti fel velünk a kapcsolatot

Bármire is van szüksége, profi szakemberekből álló csapatunk megtalálja a megfelelő megoldást. Személyre szabott, gyártótól független és évtizedes tapasztalatokon alapuló tanácsadást végzünk. Kérjük, válassza ki az Ön területén illetékes kapcsolattartó partnert! Tanácsunk egyedi, gyártótól független, évtizedes tapasztalat alapján. Kérem, válassza ki a felelős területét!

Zoltan Jaszai

Eladó

Magyarország
Tel.: +36 20-348-6544
jaszai@kroneisl.hu

Anita Bokros

Eladó

Magyarország
Tel.: +36 25 422 426
bokros@kroneisl.hu

Walter-Kroneisl

Walter Kroneisl

Irányító

Partner
Tel.: +43 732 31236312
Fax: +43 732 312363 812
Mozgó: +43 664 2505225
kroneisl@kroneisl.at

Erwin Marandiuk

Irányító

Partner
Tel.:: +43 732 31236314
Fax: +43 732 312363 814
Mozgó: +43 664 3001114
marandiuk@kroneisl.at

Helmut Deiser

Eladás
Acélcsövek
Mozgó: +43 664 4321707
deiser@kroneisl.at

Václav Hájek

Management

Cseh Köztársaság
Tel.: + 420 353 234 099
hajek@kroneisl.cz

Martina Matoušková

Martina Matoušková

Feldolgozása

Csehország
Tel.: +420 353 220 054
matouskova@kroneisl.cz

Lucie Marschnerová

Feldolgozása

Csehország
Tel.: + 420 353 223 325
marschnerova@kroneisl.cz

Edita Šimáčková

Feldolgozása

Csehország
Tel.: + 420 353 585 028
simackova@kroneisl.cz

Herbert Aigelsreiter

Értékesítési menedzsment
Key-Account-Management
Tel.: +43 732 31236316
Fax: +43 732 312363 816
Mozgó: +43 664 4321706
aigelsreiter@kroneisl.at

Joachim Hohl

Beszerzési Menedzser
Key-Account-Management
Tel.: +43 732 31236318
Fax: +43 732 312363 818
Mozgó: +43 664 4120477
hohl@kroneisl.at

Michael Mara

Eladás
Németország, Svájc
Tel.: +43 732 31236342
Fax: +43 732 312363 842
Mozgó: +43 699 12871968
mm@kroneisl.at

Stefan Kroneisl

Eladás

Németország

Tel.: +43 732 31236315
Fax: +43 732 312363 820
Mozgó: +43 664 3001112
sk@kroneisl.at

Mario Enzenhofer

Eladás
Dél- és Kelet-Ausztria
Tel.: +43 732 31236349
Fax: +43 732 312363 849
Mozgó: +43 664 9629052
enzenhofer@kroneisl.at

Markus-Haugeneder-Kroneisl

Markus Haugeneder

Eladás

Németország

Tel.: +43 732 31 23 63 23
Fax: +43 732 31 23 63 823
Mozgó: +43 664 211 55 73
haugeneder@kroneisl.at