Így veheti fel velünk a kapcsolatot

Bármire is van szüksége, profi szakemberekből álló csapatunk megtalálja a megfelelő megoldást. Személyre szabott, gyártótól független és évtizedes tapasztalatokon alapuló tanácsadást végzünk. Kérjük, válassza ki az Ön területén illetékes kapcsolattartó partnert! Tanácsunk egyedi, gyártótól független, évtizedes tapasztalat alapján. Kérem, válassza ki a felelős területét!

Zoltan Jaszai

Eladó

Magyarország
Tel.: +36 20-348-6544
jaszai@kroneisl.hu

Anita Bokros

Eladó

Magyarország
Tel.: +36 25 422 426
bokros@kroneisl.hu

Stefan Kroneisl

Ügyvezető igazgató

Tel.: +4373231236315
Fax: +43732312363820
Mozgó: +436643001112
sk@kroneisl.at

Michael Mara

Ügyvezető igazgató

Tel.: +4373231236342
Fax: +43732312363 842
Mozgó: +4369912871968
mm@kroneisl.at

Herbert Aigelsreiter

Értékesítési menedzsment
Key-Account-Management
Tel.: +43 732 31236316
Fax: +43 732 312363 816
Mozgó: +43 664 4321706
aigelsreiter@kroneisl.at

Joachim Hohl

Beszerzési Menedzser
Key-Account-Management
Tel.: +43 732 31236318
Fax: +43 732 312363 818
Mozgó: +43 664 4120477
hohl@kroneisl.at

Mario Enzenhofer

Eladás
Dél- és Kelet-Ausztria
Tel.: +43 732 31236349
Fax: +43 732 312363 849
Mozgó: +43 664 9629052
enzenhofer@kroneisl.at

Markus-Haugeneder-Kroneisl

Markus Haugeneder

Eladás

Németország

Tel.: +43 732 31 23 63 23
Fax: +43 732 31 23 63 823
Mozgó: +43 664 211 55 73
haugeneder@kroneisl.at

Helmut Deiser

Eladás
Acélcsövek
Mozgó: +43 664 4321707
deiser@kroneisl.at

Václav Hájek

Management

Cseh Köztársaság
Tel.: + 420 353 234 099
hajek@kroneisl.cz

Lucie Marschnerová

Feldolgozása

Csehország
Tel.: + 420 353 223 325
marschnerova@kroneisl.cz

Edita Šimáčková

Feldolgozása

Csehország
Tel.: + 420 353 585 028
simackova@kroneisl.cz

Martina Matoušková

Martina Matoušková

Feldolgozása

Csehország
Tel.: +420 353 220 054
matouskova@kroneisl.cz