Vaše spojení s námi

Ať už potřebujete cokoli – náš tým je složen z profesionálů a najde pro vás to správné řešení. Naše rady jsou individuální, nezávislé na výrobcích a založené na desetiletích zkušeností. Vyberte si kontaktního partnera, odpovědného za vaši oblast!

Václav Hájek

Jednatel firmy

Česká republika
Tel.: + 420 353 234 099
hajek@kroneisl.cz

Lucie Marschnerová

Obchodní referent

Česká republika
Tel.: + 420 353 223 325
marschnerova@kroneisl.cz

Edita Šimáčková

Obchodní referent

Česká republika
Tel.: + 420 353 585 028
simackova@kroneisl.cz

Martina Matoušková

Martina Matoušková

Obchodní referent

Česká republika
Tel.: +420 353 220 054
matouskova@kroneisl.cz

Walter-Kroneisl

Walter Kroneisl

Rídícího

Partnera
Tel.: +43 732 31236312
Fax: +43 732 312363 812
Mobilní číslo: +43 664 2505225
kroneisl@kroneisl.at

Erwin Marandiuk

Rídícího

Partnera
Tel.: +43 732 31236314
Fax: +43 732 312363 814
Mobilní číslo: +43 664 3001114
marandiuk@kroneisl.at

Helmut Deiser

Prodej
Ocelové trubky
Mobilní číslo: +43 664 4321707
deiser@kroneisl.at

Zoltan Jaszai

Prodej

Maďarsko
Tel.: +36 20-348-6544
jaszai@kroneisl.hu

Anita Bokros

Distribuce

Maďarska
Tel.: +36 25 422 426
bokros@kroneisl.hu

Herbert Aigelsreiter

Rízení Prodeje
Key-Account-Management
Tel.: +43 732 31236316
Fax: +43 732 312363 816
Mobilní číslo: +43 664 4321706
aigelsreiter@kroneisl.at

Joachim Hohl

Vedoucí Nákupu
Key-Account-Management
Tel.: +43 732 31236318
Fax: +43 732 312363 818
Mobilní číslo: +43 664 4120477
hohl@kroneisl.at

Michael Mara

Prodej
Německo, Švýcarsko
Tel.: +43 732 31236342
Fax: +43 732 312363 842
Mobilní číslo: +43 699 12871968
mm@kroneisl.at

Stefan Kroneisl

Prodej

Německo

Tel.: +43 732 31236315
Fax: +43 732 312363 820
Mobilní číslo: +43 664 3001112
sk@kroneisl.at

Mario Enzenhofer

Prodej
Jižní a východní Rakousko
Tel.: +43 732 31236349
Fax: +43 732 312363 849
Mobilní číslo: +43 664 9629052
enzenhofer@kroneisl.at

Markus-Haugeneder-Kroneisl

Markus Haugeneder

Prodej

Německo

Tel.: +43 732 31 23 63 23
Fax: +43 732 31 23 63 823
Mobilní číslo: +43 664 211 55 73
haugeneder@kroneisl.at